DĚTSKÉ TÁBORY ... místo, kde vznikají první lásky

Rozlehlý rekreační areál v klidném a tichém prostředí je obklopen přírodou s množstvím volných travnatých ploch pro hraní dětí a různé aktivity.

Areál je oplocen, a proto je zcela bezpečný, k čemuž v období konání ozdravných pobytů přispívá i přítomnost nočního hlídače. Vy i děti jste tak v naprostém bezpečí.

Nabízíme nepřeberné množství venkovních sportovišť, dětských hřišť s prolézačkami, atraktivní obří vzduchovou trampolínu, tělocvičny, učebny, několik otevřených ohnišť s posezením, krytou terasu, dětskou hernu pro nejmenší, vlastní pláž a mnohé další. Jako jedno z mála ubytovacích zařízení zajišťujeme po předchozí domluvě bezlepkovou i vegetariánskou stravu za příplatek.

Váš ozdravný pobyt si můžete kompletně zorganizovat samy, anebo nabízíme profesionální servis kreativního a dynamického týmu „Bezva party“, která sídlí hned vedle recepce.

Ubytování

Nabízíme hned několik druhů ubytování pro MŠ, ZŠ, SŠ i VŠ. Na výběr máme z několika typů budov či chatek (viz plánek areálu).

Podrobné informace a rady k ubytování vám na požádání ráda poskytne naše recepce.

Sportovní aktivity

K dispozici pro všechny jsou dětská hřiště s pískovištěm a prolézačkami, trampolína, fotbalové a volejbalové hřiště, koše na basketbal, pingpongové stoly vnitřní i vnější, půjčovna společenských her a sportovních potřeb, půjčovna kol a koloběžek, úschovna kol a mnoho dalšího.


Stravování

Snažíme se o poskytování stravy domácího typu, samozřejmě 5 x denně včetně pitného režimu.

V případě požadavků lze zajistit za příplatek dietní stravování dětí (bezlepková dieta, vegetariánská strava).

Po celou dobu provozu je v jídelně k dispozici otevřen bar s velkým výběrem nealkoholických i alkoholických nápojů, kávy, nanuků, cukrovinek a minutkových jídel.

Zdarma

Na každých 15 platících dětí má 1 pedagog ubytování a stravu zdarma (neplatí v měsících červenec, srpen a pro pobyty na 1-2 noci).

Děti pedagogů mají ubytování zdarma, stravování si platí dle platného ceníku (platí pouze pro školy v přírodě).


Bezva Parta

Máme nově zrekonstruovanou, dobře vybavenou animační základnu, kde se o vás a váš program postará bezvadná Adélka Marková a její animační "Bezva parta".

V případě zájmu o akce na klíč, animační programy, výlety a zábavu pro vaše školy v přírodě, se prosím obracejte raději s předstihem na Bezva partu.

Jejich pestrou nabídku není podmíněně nutné využít na celý pobyt.

Vše je na individuální domluvě.

Poloha areálu

Velkou výhodou areálu Poslův mlýn je jeho poloha. Leží u břehu Poselského rybníka v Doksech s nádherným výhledem na hrad Bezděz, který je v pěší vzdálenosti.

V okolí je překrásná příroda, klid, množství cyklostezek a turistických tras. V pěší vzdálenosti je město Doksy, kde je možné navštívit například „Mácháč“, Cestu kolem Blaťáku, Muzeum Čtyřlístku, Zoopark Berousek, kino a mnohé další.