FIREMNÍ AKCE ... místo, kde se váš kolektiv dokonale stmelí

Nabízíme prostředí, kde můžete propojit své pracovní aktivity se zaslouženým odpočinkem v krásné přírodě. Kapacita areálu je až cca 900 ubytovacích míst. Zorganizovat se u nás dají firemní a teambuildingové akce, školení a semináře.

Pro potřeby těchto akcí máme k dispozici školící místnosti, restauraci, velkokapacitní jídelnu, vnitřní sportovní prostory a mnohé další. Disponujeme travnatými plochami, které jsou vybavené venkovními zásuvkami pro pořádání koncertů, divadelních představení atd.

Máme několik vlastních párty stanů, v případě potřeby zajistíme další. Samozřejmostí je možnost připojení k internetu. Rádi obstaráme catering a cofeebreak. Vše připravujeme na míru konkrétní poptávce a v případě zájmu realizujeme akce na klíč.

Našimi stálým klienty jsou například DHL, ČEZ, Kooperativa a mnoho dalších firem. Největší realizovanou akcí bylo Mezinárodní skautské jamboree, kterého se účastnilo až 1500 hostů po dobu 7 dní.

Ubytování

Nabízíme ubytování luxusnější v několika apartmánech, klasické pokoje v budovách, ubytování v chatkách (viz plánek areálu). Podrobné informace a rady k ubytování zodpoví na požádání naše recepce.

Sportovní aktivity

K dispozici pro všechny jsou, fotbalové a volejbalové hřiště, koše na basketbal, pingpongové stoly vnitřní i vnější, půjčovna společenských her a sportovních potřeb, půjčovna kol a koloběžek, úschovna kol, ohniště s posezením, krytá terasa a mnoho dalšího.


Stravování

Stravování pro teambuildingy a firemní akce přizpůsobujeme na míru. Od rautových snídaní, možnost rychlých svačin v průběhu dne, přes catering na míru až po možnost venkovního grilování mas, zeleniny, špízů, selete atd.

V době konání větších firemních akcí nabízíme několik stanovišť s občerstvením, přenosné pípy a otevřený je i náš venkovní stánek s občerstvením.

Po celou dobu provozu je v jídelně k dispozici bar s velkým výběrem nealkoholických i alkoholických nápojů, kávy, nanuků, cukrovinek a minutkové kuchyně.

Bezva Parta

Máme nově zrekonstruovanou, dobře vybavenou animační základnu, kde se o vás a váš program postará bezvadná Adélka Marková a její animační "Bezva parta".

V případě zájmu o akce na klíč, animační program, výlety a zábavu pro vaše firemní akce, se prosím obracejte s předstihem na Bezva partu. Vše je na individuální domluvě.

Bezva parta již zajišťovala program pro několik významných firem, které měly v našem areálu buď firemní akci nebo teambuilding.


Poloha areálu

Velkou výhodou areálu Poslův mlýn je jeho poloha. Leží u břehu Poselského rybníka v Doksech s nádherným výhledem na hrad Bezděz, který je v pěší vzdálenosti.