SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ KOLEKTIVŮ ... místo, kde se stanete bezva partou

Areál disponuje takovým vybavením, že je ideálním místem pro pestrou škálu sportovních soustředění. K tréninku nabízíme tělocvičny a zrcadlový sál s vybavením potřebným k trénování například tance, bojových sportů apod.

Dále jsou k dispozici neprofesionální fotbalové a volejbalové hřiště, koše na basketbal a mnohé další. V okolí jsou ideální podmínky k uspořádání soustředění orientačních běžců či cyklistických soustředění.

Pro doplnění sportovních aktivit jsou v pěší blízkosti areálu tenisové kurty, Paintball, lanové centrum, in-line trasy, fitness stezka, areál pevných kontrol vytvořený orientačním klubem atd.

Odpočinout si po trénování mohou týmy na soukromé pláži u rybníka přímo v areálu.

Služeb našeho rekreačního areálu už v minulosti využila pro pořádání sportovního soustředění celá řada renomovaných sportovních klubů z celé České republiky.

Momentálně je o náš areál zájem zejména ze strany sportovních klubů jako např. mažoretky, taneční skupiny, karatisté, judisté, parkouristé, aikido, caporeira, aerobic, fotbalové a hokejové kluby atd.

Ubytování

Nabízíme hned několik druhů ubytování. Na výběr máme z několika typů budov či chatek (viz plánek areálu).

Podrobné informace a rady k ubytování rádi zodpovíme na požádání, kontaktujte recepci.

Sportovní aktivity

K dispozici pro všechny jsou dětská hřiště s pískovištěm a prolézačkami, trampolína, fotbalové a volejbalové hřiště, koše na basketbal, pingpongové stoly vnitřní i vnější, půjčovna společenských her a sportovních potřeb, půjčovna kol a koloběžek, úschovna kol a mnoho dalšího.


Stravování

Snažíme se o poskytování stravy domácího typu samozřejmě 5 x denně včetně pitného režimu.

V případě požadavků lze zajistit za příplatek dietní stravování (bezlepková dieta, vegetariánská strava).

Po celou dobu provozu je v jídelně k dispozici otevřen bar s velkým výběrem nealkoholických i alkoholických nápojů, kávy, nanuků, cukrovinek a minutkových jídel.

Zdarma

Na každých 15 platících dětí má 1 pedagog ubytování a stravu zdarma (neplatí v měsících červenec, srpen a pro pobyty na 1-2 noci).

Děti pedagogů mají ubytování zdarma, stravování si platí dle platného ceníku (platí pouze pro školy v přírodě).

Bezva Parta

Máme nově zrekonstruovanou, dobře vybavenou animační základnu, kde se o vás a váš program postará bezvadná Adélka Marková a její animační "Bezva parta".

V případě zájmu o akce na klíč, animační programy, výlety a zábavu pro vaše školy v přírodě, se prosím obracejte raději s předstihem na Bezva partu.

Jejich pestrou nabídku není podmíněně nutné využít na celý pobyt.

Vše je na individuální domluvě.

Poloha areálu

Velkou výhodou areálu Poslův mlýn je jeho poloha. Leží u břehu Poselského rybníka v Doksech s nádherným výhledem na hrad Bezděz, který je v pěší vzdálenosti.

V okolí je překrásná příroda, klid, množství cyklostezek a turistických tras. V pěší vzdálenosti je město Doksy, kde je možné navštívit například „Mácháč“, Cestu kolem Blaťáku, Muzeum Čtyřlístku, Zoopark Berousek, kino a mnohé další.