Prohlášení k aktuální situaci

Nemáme připojení k rezervačnímu systému
13.2.2020
Sezona úspěšně zahájena
9.6.2020
Nemáme připojení k rezervačnímu systému
13.2.2020
Sezona úspěšně zahájena
9.6.2020

‼️PROHLÁŠENÍ‼️

Vedení naší společnosti vydává toto prohlášení k aktuální situaci.

Jak jste již informováni, v souvislosti s výskytem koronaviru COVID - 19 vláda vyhlásila stav nouze na 30 dnů, které platí od dnešních 14 hod na území celé republiky 😷.

Od dnešního dne 12.3.2020 do 12.4.2020 se všechny pobyty u nás RUŠÍ, celá areál Poslův Mlýn Doksy bude pro veřejnost uzavřen ❌.

Všem hostům, kteří měli v tomto období uskutečnit své pobyty, vrátíme zpět na účet uhrazené rezervační poplatky i zálohy v plné výši 💰, anebo nabízíme možnost přesunout si svůj pobyt na podzimní měsíce 🍁, pokud bude volná kapacita.

Většina skupin si své termíny přesouvá, za což z celého srdce děkujeme ❤️, tato situace není pro poskytovatele služeb lehká.

Po skupinách, které přijíždějí po 12.4.2020 (pokud nebude nouzový stav prodloužen), požadujeme prohlášení o bezinfekčnosti, nejlépe podepsané praktickým lékařem 👨‍🔬. Všechny skupiny budou ještě informovány emailem 📩.

Ke všem opatřením vlády přistupujeme s pokorou a doufáme, že se situace obrátí k lepšímu pro nás pro všechny 🙏.

Buďte k sobě ohleduplní. Pokud jste nemocní, neohrožujte ostatní a zůstaňte raději doma až do úplného vyléčení 🤒. Přistupujme všichni k této situaci s notnou dávkou pokory vůči našemu životu a zdraví.

Mgr. Jan Kalousová, MBA, manažer

Děkujeme.